یکشنبه، شهریور ۱۵، ۱۳۸۸

کامنت های حیرت انگیز در تابناک

سایت خبری تابناک زیر خبر "گلایه رهبر انقلاب از نحوه برگزاری دیدارهای دانشجویان و اساتید" که طی آن به گلایه رهبری از ترکیب یکنواخت و یکسویه دانشجویان و اساتید ملاقات کننده پرداخته، کامنت های حیرت انگیزی را از خوانندگان خود منتشر کرده است. بخشی از این کامنت ها به قرار زیر هستند:
مگه طیف دیگری وجوددارد درکشور امام زمان همه همان طوری که آقای احمدی نژادمیگویند زندگی میکنندوالا دشمنان مردم اونورا میبرن کهریزک وبه راه راست هدایت میکنند *** بله کاملاً مشخص است که ایشان در تمام 20 سال گذشته از این موضوع بی اطلاع بوده و اینک به فکر شنیدن افتاده است. من فکر می کنم سایت تابناک بدون این ادبیات متملقانه هم می تواند دوام بیاورد. شما چطور؟ *** از چهرهاي دانشجويان حاضر در اين جلسه و جلسات قبلي هم مي توان فهميد كه اينها نماينده همه دانشجوها نيستند. اگر ايشان يك سري به دانشگاه بزنند بيشتر متوجه خواهند شد كه نظرات دانشجويان در باره مسايل مختلف چيست *** خدا بده دل خوش، دانشجو تو دانشگاه خودش نمی تونه حرف بزنه حالا بره در محضر رهبر حرفاشو بزنه. ای بابا *** چه عجب! بالاخره مقام معظم رهبري متوجه شدند كه همه دانشجويان به بيت رهبري راه ندارند *** آن صداهای دیگر، چندی است به گوش فلک نیز رسیده است *** مسئولین انتخاب افراد برای این جلسات در دانشگاه ما (خواجه نصیر) بسیج است دیگر بقیه ماجرا را خودتون حدس بزنید... *** خوب کسانی را می برند که خواستار محاکمه موسوی باشند و حامی محمود *** من در جلسه اساتید حضور داشتم سخنرانها از قبل تعیین شده بودند اگر چه که در خواستهای صحبت را در ابتدای جلسه جمع کردند غالب صحبت کننده ها از دانشگاههای تهران بودند فقط یک نفر از همدان بود البته تمام صحبت ها از یک سلیقه خاص بود هیچکس از دولت انتقاد نکرد *** از مطالبات واقعی دانشگاهها و معضلات اساتید و مراکز تحقیقاتی کسی چیزی نگفت از ایده های بزرگ که در سطح جلسه بود خبری نبود با سرخوردگی بر گشتیم شهرستان *** خب معلومه تابستون بوده و به قشر خاصی دعوت نامه دادن اگه سال تحصیلی بود از همه تفکرات می اومدن *** اگر ایشون واقعا قصد دارند نظر همه طیف ها رو بدونن بهتره که خودشون قدم رنجه کنن و بین مردم تشریف بیارن و اجازه بدن همه افراد نظر خودشون رو بیان کنن بدون ترس و نگرانی تا وقتی قراره افراد تشریف ببرن خدمت ایشون با فیلترهای موجود فقط و فقط طرفداران دو اتیشه می تونن خدمت ایشون برسن و تازه از اون جمع هم فقط تعدادی خاص اجازه بیان و حرف زدن پیدا می کنن که البته همشون فقط تملق می کنن و در بین هر چند نفر یکی دو تائی رو هم می گن که کمی متفاوت حرف بزن *** این مربوط به این جلسه نیست در تمام دیدارها همینگونه است نه فقط در مورد دانشجویان و اساتید *** اين كه كاملا مشخص بود.الان چند سال تنها يه سري دانشجوهاي خاص به ديدار رهبري ميرن. مگه غير از بسيجي ها كسه ديگه اي هم حق اظهار نظر داره!
*

گاهی زیادی حرف های گفتنی و نوشتنی انگاری دارد خفه می کند تا مگر که روی کاغذ، یا روی وب بیایند ... امروز، علاوه بر این پست، چهار پست زیر هم در این وبلاگ منتشر می شود تا خفه نشوم!

ارسال یک نظر